מתוך האתרChabadRehovot.co.il
ב"ה

החדשות הטובות של רחובות

פעילות בית חב"ד - בכתבות תמונות ווידאו.

במדור זה נביא בעזרת ה' את החדשות והחידושים בבית חב"ד רחובות.

קייטנת הקיץ של בית חב"ד

לרישום לקייטנה לחץ כאן

שימו לב ישנה הנחת אחים שמתעדכנת באופן אוטומטי!

על ילד שני 50 ש"ח על ילד  שלישי ומעלה 80 ש"ח. 


 קייטנה פג לאתר.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רישום ליל הסדר

מעוניינים להשתתף בליל הסדר יוקרתי עם אוירה משפחתית?

הירשמו בלינק הבא: 

רישום לליל הסדר

____פסח רחובות ע''ט (1).jpg 

 

 

 

 

קריאת המגילה בכל שעה עגולה

 קריאת המגילה בקניון

שיא של שמחה בהקפות שניות המרכזיות

 כ1500 מתושבי העיר רחובות התאספו במוצאי שמחת תורה יחד עם חסידי חב"ד, אנשים, נשים וטף, לחגוג בהקפות שניות המתקיימות על ידי בית חב"ד המרכזי בראשות הרב אברהם מרדכי קסטל ומנהל הפעילות הרב מיכאל רייניץ בשיתוף עם מוסדות חב"ד.

 

על השמחה ניצח כמידי שנה רב הקהילה הרב מנחם מענדל גלוכובסקי

בין החוגגים נצפו ראש העיר מר רחמים מלול שכובד לשיר את הפיוט מפי א-ל כמיטב המסורת ואף אמר דברי ברכה. מ"מ ראש העיר מר זוהר בלום, סגן ראש העיר מתן דיל וחברי מועצה נוספים כשבראשם מר אמיתי כהן מחזיק תיק מורשת ישראל ידיד חב"ד בעירייה שאף השתתף בהוצאות האירוע. גם שלוחי הרבי בשכונות העיר הגיעו יחד עם המקורבים וכן יו"ר המועצה הדתית אלדד גדסי השתתף בשמחה.

השמחה נמשכה אל תוך הלילה בשירה וריקודים כשר' מנחם פרנקל ותזמורתו מרקידים את ההמונים.

כמו"כ יצויין שבליל החג יצאו אנ"ש והת' לשמח בבתי הכנסת ברחבי העיר בארגון הרב אריה לוין.

לגלריית תמונות לחץ כאן 

מכל האוכלוסיה בעיר רקדו בשמחת בית השואבה

 מאות אנשים נשים וטף מרחובות ומחוצה לה נהרו במוצאי החג לשמחת בית השואבה ● את האירוע ארגן בית חב"ד המרכזי ברחובות בראשות השליח הרב אברהם מרדכי קסטל ● הקלידן מושמוש והזמר החסידי מענדי ג'רופי הקפיצו את המשתתפים ● לכתבה המלאה וגלריה >>>

מאות אנשים נשים וטף מרחובות ומחוצה לה נהרו במוצאי החג לשמחת בית השואבה שנערכה על ידי בית חב"ד המרכזי ברחובות בראשות השליח הרב אברהם מרדכי קסטל. בקהל נצפו סגנונות שונים מהאוכלסיה בעיר.

הקלידן מושמוש והזמר החסידי מענדי ג'רופי שימחו את הקהל כשאליהם מצטרף הזמר אייל טויטו למחרוזת קיצבית.

במהלך הערב עלו חיילים בצבאות ה' והכריזו את 12 הפסוקים, כן נאמרו דברי ברכה מאת הרב מנחם מענדל גלוכובסקי רב קהילת חב"ד בעיר ומאת חבר העירייה מר אמיתי כהן מחזיק תיק מורשת ישראל שאף השתתף בהוצאות האירוע. את האירוע הנחה הרב מיכאל רייניץ מנהל הפעילות בבית חב"ד המרכזי.

 לתמונות לחץ כאן

הכנסת ספר תורה וחנוכת בית הכנסת מרגשת בשכונת המדע - רחובות

בליל  כ' מנחם-אב יום הילולת הרה"ק ר' לוי"צ אביו של הרבי זי"ע התקיים אירוע רב רושם שסחף את שכונת המדע כולה על מאות תושביה - סיום ספר תורה וחנוכת בית הכנסת החדש. בתהלוכת ענק הוכנס ספר התורה בריקודים ובהתרגשות גדולה לבית חב"ד שכונת המדע בראשות השליח הרב ישראל ביינדמן ● "דבר כזה עוד לא היה", אמרו תושבים בשכונה ● סיקור מיוחד, גלריה.
 

בליל  כ' מנחם-אב יום הילולת הרה"ק ר' לוי"צ אביו של הרבי זי"ע התקיים אירוע רב רושם שסחף את שכונת המדע כולה על מאות תושביה - סיום ספר תורה וחנוכת בית הכנסת החדש. בתהלוכת ענק הוכנס ספר התורה בריקודים ובהתרגשות גדולה לבית חב"ד שכונת המדע בראשות השליח הרב ישראל ביינדמן.

"שכונתנו כבר מכירה אירועי יהדות הנערכים על-ידי חב"ד ברוב עם ברחובות השכונה", אומרים לנו בהתרגשות שי ועינב, זוג צעיר המתגוררים מאז נישואיהם בשכונה, שהגיעו להכנסת ספר התורה עם שלושת ילדיהם הקטנים, "אך דבר כזה עוד לא היה. השכונה כולה הפכה לגוף אחד שכולו קדושה ושמחה. הרב ישראל, רעייתו וילדיהם עושים כאן בשכונה את הלא-יאומן. רק בכוחו של הרבי מליובאוויטש יכולה שכונה 'צפונית' כזו להיסחף כולה באור של תורה".

סיום כתיבת האותיות האחרונות בספר-התורה נערך בבית כנסת, שבתוך דקות התמלא עד אפס מקום בצפיפות גדולה על-ידי תושבי השכונה, שרובם הגדול אינם מגדירים עצמם כדתיים, אך נדחקו בכל כוחם לקחת חלק ברגעים המרגשים של סיום הכתיבה, ולהראות לילדיהם את כתיבת האותיות הקדושות, תמצית המסורת היהודית.

ספר התורה נתרם על-ידי ידידי בית חב"ד הנכבדים, משפחות לנדסמן וזוקרמן לעילוי נשמת דודם היקר זליג אשר בן שמואל בער וחנה.

בכתיבת האותיות כיבד השליח הרב ביינדמן את השליח הראשי לרחובות ומשלוחי הרבי לאה"ק הרב אברהם מרדכי קסטל, רב קהילת חב"ד ברחובות וסגן מזכיר בי"ד רבני חב"ד הרב מנחם מענדל גלוכובסקי, שלוחי הרבי הפזורים ברחבי העיר - הרב שמואל מנדלסון מנהל בית חב"ד שכונות היובל מקוב, הרב משה טברדוביץ מנהל בית חב"ד שכונת רחובות ההולנדית, מר חנניה כורש סמנכ"ל נכסי העירייה שעזר רבות רבות להקמת בית הכנסת וכל מתפללי בית הכנסת ותושבי השכונה.

עם סיום כתיבת האות האחרונה על-ידי רב בית הכנסת הרב ישראל ביינדמן, יצא הקהל הגדול בשירה ובריקודים ברחובותיה המרכזיים של השכונה, לכבודה של תורה. בתהלוכה חגיגית שבראשה ילדי השכונה וחופת ספר התורה, בחזרה לבית הכנסת שם נערכו הקפות כנהוג בשירה ובשמחה עצומים עם ספר התורה.

הזמר מני שפירא יחד עם הקלידן עובד מוניס, סחפו לשמחה גם את אחרוני המשפחות שעוד נותרו בביתם. בפסוקים ובהקפות התכבדו מתפללי בית-הכנסת וידידי חב"ד בשכונת המדע, הנרגשים עד דמעות מהאירוע הגדול.

הוסיפו לשמחה תלמידי התמימים, מדריכים בקייטנת 'גן ישראל – רחובות ע"י הרב אברמי אלפרוביץ.

מכל המרפסות של בניני השכונה רבי-הקומות, נצפו אנשים נשים וטף משתתפים בשמחה בשירה ובמחיאת כף. מי שלא ראה אשה מכסה במטפחת מאולתרת את ראשה, נושאת את שתי ילדיה הפעוטים על ידיה, ומפלסת לה דרך בין הרוקדים כדי שינשקו את ספר התורה החדש, לא ראה רגש יהודי אמיתי מימיו.
 
עם סיום ההקפות התיישב הקהל לסעודת מצוה מפוארת, בה נשאו הרבנים ואישי הציבור דברי תורה, חיזוק והתעוררות.

השליח הראשי הרב קסטל הקריא את פרקו של הרבי, מר אמיתי כהן שפרס את חסותו הנדיבה על האירוע נשא דברי ברכה קצרים.

המנחה המוכשר הרב מיכאל רייניץ מנהל פעילות בבית חב"ד המרכזי הזמין את רב קהילת חב"ד ברחובות הרב מנחם מענדל גלוכובסקי שליט"א שבירך את ציבור המשתתפים ושיבח את הפעילות הגדולה שנעשית בעיר רחובות על ידי שלוחי הרבי המפיצים את מעיינות החסידות חוצה, והרחיב על הזכות הגדולה של התורמים הנכבדים להיות שותפים בפעילות הקדושה של שלוחי הרבי.

לאחמ"כ צפה הקהל בהפקת מולטימדיה – קליפ מושקע אודות פעילות בית חב"ד לאורך השנה. את המשא המרכזי נשא השליח הרב ישראל ביינדמן שהסביר בטוב טעם את מעלת המעמד וחשיבותו, הודה מקרב לב לתורמים ולידידים, ועורר את הקהל לנצל את התרוממות הרוח הגדולה של הכנסת ספר התורה להתעוררות וצמיחה בכל פעילויות היהדות ושיעורי התורה והחסידות המתקיימים בשכונת המדע.

ידיד בית חב"ד – סגן ראש העיר מר מתן דיל דיבר בהתלהבות בלתי מוסתרת על כך שבתוך זמן קצר כ"כ הצליח הרב ישראל ביינדמן להקים בית הכנסת וקהילה מפוארת והבטיח להמשיך ולעמוד לימין הבית חב"ד בכל שידרש.

כיבדו את המעמד הרבנים החשובים: הרב מאור כהן רב בית הכנסת אחוזת הנשיא, הרב דרור כהן רב בית הכנסת וכולל אברכים בשכונת אושיות, הרב יוסף גולד, הרב מנחם פרנקל רב בית הכנסת נוה עמית, הרב אלימלך שחר מנכ"ל מוסדות חב"ד רחובות, הרב ארז קרלנשטיין סמנכ"ל מוסדות חב"ד רחובות, הרב אריה לוין משפיע קהילת חב"ד, הרב יעקב שמואלי וסמנכ"ל צעירי חב"ד המרכז הרב מרדכי הלפרין שהביא את ברכת היו"ר ועוד רבים.

התודה והברכה למרא דאתרא ורב קהילת חב"ד ברחובות וסגן מזכיר בית דין רבני חב"ד הרב מנחם מענדל גלוכובסקי ובנו הרב יחיאל שספר התורה נתרם בסיועם הנדיב והמיוחד.

בשעות המאוחרות של הלילה התפזר הקהל בתחושת התעלות מיוחדת שתלווה אותם ללא ספק למשך זמן ארוך.

 

תמונות בקישור 

'גן ישראל' רחובות: הדפסת התניא ותמונה הקבוצתית

 משפחת 'גן ישראל' ברחובות נעמדה לתמונה הקבוצתית יחד עם מנהלי הקעמפ ושלוחי הרבי לעיר ● לאחר התמונה נערך ב'דיי קעמפ' הדפסת ספר התניא כשהשליח הראשי ומנכ"ל מחנות הקיץ ברחובות הרב אברהם מרדכי קסטל כובד בהתחלת ההדפסה ובלימוד דף השער ● צפו בגלריית תמונות >>>

לגלריית תמונות לחץ כאן

בגן ישראל רחובות מסכמים שבוע סוער ● גלריית ענק

 בפעם החמישית ברציפות, מתקיים 'דיי-קעמפ - גן ישראל רחובות' לילדי העיר רחובות ● עד כה נהנו הילדים מטיולים לפארק המים נחשונית, שייט בעיר אשדוד, ופעילויות מרתקות ומשעשעות לצד לימודים חווייתיים ● 'שטורעם' מגיש גלריית ענק משבוע הפתיחה בדיי-קעמפ ● כנסו לגלריה >>>

בפעם החמישית ברציפות, מתקיים 'דיי-קעמפ - גן ישראל רחובות' לילדי העיר רחובות.

ה'דיי-קעמפ' המונה למעלה ממאה ילדים מיועד לילדי מוסדות חב"ד ומקורבי בית חב"ד שאינם לומדים לעת עתה במוסדות חב"ד.

ה'דיי-קעמפ' התחיל ביום שני י"א מנחם-אב, כעת נפתח השבוע השני במלוא המרץ וההתרגשות, הן מצד הילדים, כמו מצד הצוות.

עד כה נהנו הילדים מטיולים לפארק המים נחשונית, שייט בעיר אשדוד, ופעילויות מרתקות ומשעשעות לצד לימודים חווייתיים.

ה'דיי-קעמפ' מנוהל ע"י ר' אברמי אלפרוביץ, תחת בית חב"ד המרכזי ברחובות, בראשות השליח הראשי הרב אברהם מרדכי קסטל ומנהל הפעילות הרב מיכאל רייניץ.

לצד ה'דיי-קעמפ' מפעיל הבית חב"ד קייטנה לבנות וילדי הגנים המונה כמאתיים ילדים.

לגלריית תמונות לחץ כאן 

 

התוועדות לרגל ג׳ בתמוז

 

לכבוד ג' תמוז, יום ההילולא של הרבי זי״ע, ארגנו בתי חב"ד ברחבי העיר רחובות התוועדות מרכזית באולמי הרימונים, בהשתתות כ-400 מתושבי העיר מקורבי בתי חב"ד, וכן השתתפו רבנים, ואישי ציבור..

את ההתוועדות הנחה בטוב טעם שליח הרבי ברחובות ההולנדית הרב משה טברדוביץ, ממארגני ההתוועדות, שפתח בברכת ברוכים הבאים ובירך את כל המשתתפים שזכו להשתתף בהתוועדות שמאחדת את כל תושבי העיר, והזמין את השליח הראשי לרחובות ומנהל בית חב"ד המרכזי הרב מרדכי קסטל שליט"א לקרוא מכתב מיוחד של הרבי..

בסיום קריאת מכתבו של הרבי, הזמין המנחה את השליח הראשון לרחובות הרב שמעון שעאר שליח הרבי בקרית משה ומערב רחובות לומר עם המשתתפים את הפרק של הרבי.

לאחר מכן צפו הנוכחים בוידאו עם מראות קודש מיוחדים מהרבי, כשמיד בסיום הוידאו הזמין המנחה את שליח הרבי לשכונת רחובות החדשה, הרב שניאור עקיבא לומר שיחה של הרבי למשתתפים, כשהרב עקיבא מסביר לקהל בבהירות את השיחה של הרבי לפרשת השבוע, וקישר זאת גם להתוועדות המיוחדת מתוך שבת אחים גם יחד..

לאחר מכן הזמין המנחה ל"משא המרכזי" את הרה"ג מנחם מענדל גלוכובסקי רב קהילת חב"ד שבחן מיוחד דיבר ועורר את הציבור אודות מידת אהבת ישראל לכל יהודי שראינו אצל הרבי ואנו רואים עד היום אצל כל שליחי הרבי שפועלים מתוך אהבת ישראל, בנוסף הסביר הרב גלוכובסקי למשתתפים כיצד גם היום רואים שהרבי ממשיך ונותן כח להולכים בדרכו..

בסיום דבריו של הרב גלוכובסקי צפה הקהל במראות קודש נוספים מהרבי, וידאו מיוחד ,הרבי וארץ הקודש", התרגשות רבה ניכרה על פני המשתתפים עת צפו כולם בעידוד חזק של הרבי לתושבי ארץ ישראל - ארץ הקודש.

לאחר מכן נשא דברי ברכה חבר מועצת העיר מר אמיתי כהן שעומד לימין שליחי חב"ד במשך השנה, ואחריו בירך את המשתתפים חבר הכנסת 'עודד פורר תושב העיר רחובות שהתפעל ממסירות נפשם של שליחי הרבי ברחבי העולם למען הפצת היהדות.

 בסים דבריו קם הקהל על רגליו לריקודים סוערים בליווי תזמורתו של הת' עודד קיזרמן והזמר מנחם פרנקל שניגנו ניגוני שמחה, וכך במשך דקות ארוכות האולם התמלא מעגלים רבים של ריקודי שמחה של שלוחי הרבי בעיר רחובות יחד עם משתתפי ההתוועדות..

לאחר שהתיישבו הקהל, הזמין המנחה את אורח הכבוד הגאון רבי חיים יוסף אברג'ל בנו וממשיך דרכו של הרב הצדיק רבי יורם אברג'ל זצ"ל. הרב אברג'ל דיבר על אהבתו הרבה של הרבי לכל יהודי, וסיפור סיפורים הממחישים את מידת אהבת ישראל של הרבי והשפעתם של שליחי הרבי ברחבי תבל.

בסיום האירוע הודו המשתתפים לשליחי הרבי בעיר רחובות שארגנו את ההתוועדות, ובפרט לשליח הרבי ברחובות ההולנדית הרב משה טברדוביץ שהיה היוזם והמארגן בארגון ההתוועדות החשובה, ולאחר מכן התפזרו הנוכחים לבתיהם מתוך החלטות טובות להמשיך ולסייע לפעילות האדירה שעושים שלוחי הרבי בעיר רחובות..

 https://photos.google.com/share/AF1QipPNdrKrQLraF1HX7Ues3wvGS_h4ibEYk8Xm5gXO7zYsNSPmYnDz2TLDNcYg0g9GDw?key=QmFKSFhOQW9QcURSSERlcm5tQVhLVHEyYXRfMkNn 

פעילי חב"ד ברחובות הפיצו את אור החנוכה

בית חב"ד ברחובות בראשות השליח הרב מרדכי קסטל יצא למבצעי חנוכה ברחבי העיר וביצע הדלקות חנוכייה עם החיילים והשוטרים בעיר, חולים המאושפזים בבית החולים קפלן, קשישים בבתי אבות, דיירים בהוסטל, צוותי כיבוי אש ומתנדבי מד"א.

בחלק השני של הפעילות התמקדו בעסקים, בניני מגורים, ומוסדות רבים ברחבי העיר ששמחו השנה לאור נרות החנוכה עם מתנדבי ופעילי בית חב"ד. יש לציין כי הפעילות הגיעה בעקבות 30 שנות פעילות של הרב אפרים מפעי ומשפחתו, במשטרה, מכבי אש ומד"א.

גם בצמתים המרכזיים של רחובות האירו הנרות בחנוכיות הגדולות של בית חב"ד.
 

התוועדות ג' תמוז

 

חב"ד ברחבי העיראת ההתוועדות הנחה המנחה המיוחד ר' אפרים קמיסר שפתח בברכת ברוכים הבאים ובירך את כל המשתתפים שזכו להשתתף בהתוועדות, והזמין את השליח הראשי לרחובות ומנהל בית חב"ד המרכזי הרב מרדכי קסטל שליט"א לקרוא מכתב מיוחד של הרבי.בסיום קריאת מכתבו של הרבי צפו הנוכחים בוידאו עם מראות קודש מיוחדים מהרבי, כשמהלך הוידאו הוקרן התוועדות של הרבי שבה הרבי מנגן עם הקהל את הנגון "צמאה לך נפשי" כשמשתתפי ההתוועדות משתתפים בניגון יחד עם הוידאו, ניגון שהותיר רושם עז על המשתתפים.לאחר מכן הזמין המנחה את שליח הרבי לגדרה הרב בנימין קרינאל, שבחן מיוחד דיבר ועורר את הציבור אודות מידת אהבת ישראל לכל יהודי שראינו אצל הרבי ואנו רואים עד היום אצל כל שליחי הרבי שפועלים מתוך אהבת ישראל, בנוסף עודד הרב קרניאל את המשתתפים לעמוד לימין שלוחי הרבי ברחובות ולסייע להם ככל שבאפשרותם.בסיום דבריו של הרב קרניאל צפה הקהל במראות קודש נוספים מהרבי, וידאו מיוחד עם מראות קודש מהרבי בזמנים מיוחדים במשך השנה, התרגשות רבה ניכרה על פני המשתתפים עת צפו כולם בעידוד חזק של הרבי בשירת 'שיבנה בית המקדש', כשבסיום הוידאו קם הקהל על רגליו לריקודים סוערים בליווי תזמורתו של ר' עובד מוניס שניגן ניגוני שמחה, וכך במשך דקות ארוכות האולם התמלא מעגלים רבים של ריקודי שמחה של שלוחי הרבי בעיר רחובות יחד עם משתתפי ההתוועדות.לאחר שהתיישבו הקהל, הזמין המנחה את שליח הרבי בפארק המדע הרב יחיאל גלוכובסקי שהציג בפני משתתפי ההתוועדות בליווי מצגת את הקורס החדש ''שיפט" של המרכז לעניני חינוך, קורס מיוחד שנפתח במספר מוקדים בעיר רחובות, ועודד את הקהל להרשם אצל שלוחי הרבי ברחבי העיר, ותיאר בפני המשתתפים כיצד הקורס החדש על תורתו של הרבי פותח צוהר מופלא לעולם מיוחד של תורתו והשקפתו של הרבי.לאחר הריקודים ערך המנחה ר' אפרים קמיסר הגרלה בין המשתתפים על דולר שניתן מידו הק' של הרבי ונתרם להתוועדות.לאחר מכן הזמין המנחה את הרה"ג מנחם מענדל גלוכובסקי רב קהילת חב"ד בעיר רחובות לשאת דברים, הרב גלוכובסקי סיפר למשתתפים סיפורים נפלאים הממחישים את העובדה שגם היום הרבי ממשיך לברך ולתת כוחות לשלוחים, לחסידים, ולכל עם ישראל, ומתפקידנו לעשות לרבי נחת.

בהמשך הודה המנחה לשליחי הרבי בעיר רחובות שארגנו את ההתוועדות, ובפרט לשליח הרבי ברחובות ההולנדית הרב משה טברדוביץ שהיה היוזם והמארגן בארגון ההתוועדות החשובה.בסיום ההתוועדות התפזרו הנוכחים לבתיהם מתוך החלטות טובות להמשיך את הפעילות האדירה שעושים שלוחי הרבי בעיר רחובות..

הוכנס ס"ת לבית חב"ד שכונות היובל

 מאות אנשים, נשים וטף, ידידי ומוקירי בית חב"ד, מתפללי בית כנסת שכונות היובל-מקוב רחובות, ותושבי העיר רחובות הגיעו להשתתף בחגיגה המרכזית של הכנסת ספר תורה לבית כנסת חב"ד שכונות היובל-מקוב רחובות הפועל ע"י שליח הרבי ומנהל בית חב"ד הרב שמואל מנדלזון ● כיבדו את האירוע: רב קהילת חב"ד ברחובות הרב מנחם מענדל גלוכובסקי, הרב שלום הרוש שליט"א רבם של חסידי ברסלב בירושלים, וראש העיר רחובות מר רחמים מלול
 

התוועדות לרגל 'חג הגאולה' י"ט כסליו

 מאות אנשים השתתפו בערב-התוועדות חסידית לרגל חג הגאולה של רבי שניאור זלמן זי"ע

פרטים נוספים ותמונות 

150 חיילים ב'דיי קעמפ' ברחובות

 בסוף-השבוע הסתיים בהצלחה השבוע הראשון של 'משפחת גן ישראל' דיי קעמפ ברחובות. הדיי קעמפ הכפיל את כמות החיילים מהשנה שעברה, והוא עומד על כמאה וחמישים חיילים.

שבוע עמוס ומהנה במיוחד עבר על החיילים. תפילות, לימודים, מסדרים, פעילויות, מערכונים, טיולים ועוד מילאו את מנת חלקם של החיילים והחדירו בהם שוב ושוב את הרוח החיה להתקשרות לרבי, לתורתו והוראותיו.

בבוקרו של יום הרביעי צוות גן ישראל 'מתח' את החיילים לאחר שקצין הלימודים 'קרס' במהלך פעילות ספורטיבית ברחבת המסדרים, ומשם נפתחה "מלחמת ההתקשרות" הגדולה בין הפלוגות "הכנת עצמו" ו"הכנת העולם" לקראת קבלת פני משיח. למחרת, על שפת הבריכה, הכריז הגנרל על ניצחונה המוחץ של פלוגת הכנת העולם.

לתמונות לחצו - http://shturem.net/index.php?section=news&id=74281

קייטנה קיץ תשע"ד - 2014

 קייטנה.jpg

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.