מתוך האתר ChabadRehovot.co.il
ב"ה

התוועדות לרגל יום ההילולא ג' תמוז

יום שישי 27 יוני 2014 - 7:29

התוועדות מיוחדת לכבוד ג' תמוז ולכבוד הרבי התקיימה ביום רביעי כ"ז סיון בעיר רחובות, התוועדות שאורגנה ע"י השלוחים מכל בתי חב"ד בעיר רחובות.

...

התוועדות התקיימה באולמי בארוק, והשתתפו בה רבנים, אישי ציבור, חברי מועצת העיר, וכן מאות מתושבי העיר ומקורבי בתי חב"ד ברחבי העיר.

את ההתוועדות הנחה המנחה המיוחד פה מפיק מרגליות הרב בערקה מנדלזון שבחיות מיוחדת בירך את כל המשתתפים שזכו להשתתף בהתוועדות, והזמין את השליח הראשי לרחובות ומנהל בית חב"ד המרכזי הרב מרדכי קסטל שליט"א לומר את פרק התהילים של הרבי יחד עם הציבור.

לאחר מכן הוזמן הרב שמעון שעאר שליח הרבי ויו"ר מוסדות חב"ד בקרית משה לקרוא את מכתבו של הרבי. ומיד לאחר מכן צפו  הנוכחים בוידאו עם מראות קודש מהרבי המדגישים את הקשר החזק של הרבי וארץ הקודש.

לאחר מכן הזמין המנחה הרב מנדלזון את הרב הראשי לשירות בתי הסוהר הרב יקותיאל יהודה ויזנר שליט"א שדיבר ועורר את הציבור אודות מידת אהבת ישראל לכל יהודי שראינו אצל הרבי ואנו רואים עד היום אצל כל שליח הרבי שפועלים מתוך אהבת ישראל.

לאחר מכן הוזמן נציג השלוחים הרב משה טברדוביץ מנהל בית חב"ד בשכונת רחובות ההולנדית שסיפר למשתתפים על הסיפוק העצום שיש למי שעוסק בשליחות ועורר את הציבור להיות שותפים בפעילות בתי חב"ד בעיר.

לאחר מכן הוקרן על המסך באולם וידאו קליפ מיוחד מפעילות בתי חב"ד בעיר רחובות, כשלאחר מכן קם הקהל כולו על רגליו לריקודים סוערים איש עם רעהו מתוך שמחה של מצוה והתוועדות חסידית.

לאחר הריקודים ערך המנחה הרב מנדלזון בחן מיוחד ובשנינות נפלאה מכירה של דולר שניתן מידו הק' של הרבי ונתרם להתוועדות.

לאחר מכן הזמין המנחה את הרה"ג מנחם מענדל גלוכובסקי רב קהילת חב"ד בעיר רחובות לשאת נאום מרכזי. הרב גלוכובסקי סיפר למשתתפים סיפורים נפלאים הממחישים את העובדה שגם היום הרבי ממשיך לברך ולתת כוחות לשלוחים, לחסידים, ולכל עם ישראל, ומתפקידנו לעשות לרבי נחת.

את ברכת עיריית רחובות הביא חבר המועצה וידיד גדול לבית חב"ד מר אמיתי כהן שבירך את המשתתפים ואת שלוחי הרבי בעיר.

בסיום ההתוועדות התפזרו הנוכחים לבתיהם מתוך החלטות טובות להמשיך את הפעילות האדירה שעושים שלוחי הרבי בעיר רחובות.

בארגון ההתוועדות המיוחדת היו שותפים: הרב מרדכי קסטל השליח הראשי לרחובות, הרב מיכאל רייניץ מנהל פעילות בית חב"ד המרכזי, הרב שמעון שעאר יו"ר מוסדות חב"ד קרית משה, הרב אברהם שעאר מנהל בית חב"ד קרית משה, הרב משה טברדוביץ מנהל בית חב"ד רחובות ההולנדית, הרב שמואל מנדלזון מנהל בית חב"ד בשכונות היובל-מקוב, הרב יחיאל גלוכובסקי מנהל בית חב"ד פארק המדע, הרב ישראל ביינדמן מנהל בית חב"ד בשכונת רחובות המדע, הרב עידן מקאניק מנהל בית חב"ד שכונת חבצלת והמרכז הרפואי קפלן, הרב שמואל לסקר מנהל בית חב"ד קניון רחובות, הרב שלמה נאבול מנהל מרכז ופרצת.

 

 

 

 

 

תגובות על: התוועדות לרגל יום ההילולא ג' תמוז
אין תגובות.